CZ | DE | EN

NÁPOVĚDA - Proces nákupu a rezervace lekcí

1. Po vyplnění krátkého registračního formuláře a potvrzení aktivačního linku v emailu budete přihlášeni do vašeho účtu.

2. Ve vašem účtu nejprve vyberete Jazyk (1), v kterém bude lekce probíhat a poté produkt (Aktivitu a počet osob (2)), o kterou máte zájem. Popis vybrané aktivity se zobrazí po kliknutí na konkrétní aktivitu. V hranaté závorce u aktivity je znázorněn počet lekcí, které jste již zakoupili a nerezervovali.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


3. Po výběru aktivity zvolíte koupit nové lekce (3). Nejprve je nutné lekce zakoupit. Bez zakoupených lekcí nelze provést rezervaci. 

Při platbě kartou se vám aktivity objeví ihned na profilu. V případě platby převodem se vám objeví aktivity až po několika hodinách (cca 3 hod).

Po zakoupení budete moci lekce postupně plánovat do rozvrhu hodin k jednotlivým instruktorům podle toho, jak Vám to vyhovuje a jak mají instruktoři volné hodiny (zelená políčka). Červená políčka znamenají, že instruktor není volný, nebo nemá na vybranou aktivitu kvalifikaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


4. U vybrané aktivity nastavíte Počet lekcí (4) a zvolíte Potvrdit a pokračovat na GoPay (5). Budete přesměrování na platební bránu, z které lze uhradit lekce několika způsoby.

Bude Vám započítána sleva 5% za nákup online a pokud budete kupovat více lekcí v jedné objednávce, projeví se sleva za nákup více lekcí viz. tabulka Detail vybrané aktivity

Koupené lekce lze rozdělit mezi více osob - pokud máte např. 2 děti a každé bude mít svého instruktora, můžete zakoupit více lekcí se slevou a rozdělit je např. mezi 2 osoby. Údaje o osobě na lekci se vyplňují až u jednotlivé rezervace, tudíž můžete u každé rezervace vyplnit jiné údaje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5. Po zaplacení na platební bráně se zobrazí okna v poli Volné lekce. Každá koupená lekce je jedno okno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PRO POČÍTAČE: 6. Pro vytvoření rezervace lekce je potřeba vybrat v kalendáři preferované datum a levým tlačítkem myši chytit 1 lekci a přetáhnout do zeleného pole v rozvrhu hodin do času, který vám vyhovuje a k instruktorovi, kterého si přejete (7).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PRO MOBILY A TABLETY:

Klikněte na políčko nakoupené lekce a vyplňte informace o účastníkovi na lekci. Poté klikněte do kalendáře na požadované datum a hodinu a objeví se vám možnost, kterého z účastníků (lekcí) chcete vložit do této hodiny.

PRO PC:

7. Po přesunutí lekce do rozvrhu hodin se otevře tabulka s upřesněním rezervace. Každé lekci se otevře vlastní tabulka, takže můžete lekce rozdělit více osobám. V tabulce vyplníte:

 • Příjmení, jméno, věk a pokročilost osoby/osob, která/které se bude/budou účastnit lekce s instruktorem.
 • Telefonní číslo doprovodu osoby/osob na výuce. Do poznámky napíšete důležitou informaci, na kterou bychom měli při rezervaci a lekci brát zřetel.
 • Pokud si vyberete konkrétního instruktora a ten by náhle onemocněl, nebo se nemohl lekce zúčastnit, můžete vybrat, co se bude v tomto případě dít - vyberete, zda můžeme lekci přesunout jinému instruktorovi, nebo o jiného instruktora nemáte zájem a máme vám zavolat a domluvit jiný termín lekce.
 • Jazyk, ve kterém bude výuka probíhat. 

Nakonec rezervaci uložíte.

 

Lekce zůstane v rozvrhu na místě, na které jste lekci původně umístili. Raději zkontrolujte, zda je lekce na místě, které preferujete.

Doporučujeme tabulku vyplnit rychle, může se stát, že stejné políčko zabere ve stejnou chvíli jiný klient, který bude rychlejší a po uložení se vám zobrazí informace, že je daný termín již rezervovaný. V tomto případě stačí vyplněnou rezervaci přetáhnout na jiný volný termín. Údaje o osobě na lekci již byly uloženy.

Tímto způsobem můžete rozplánovat všechny zakoupené lekce, nebo je můžete ponechat v poli Volné lekce a rozplánovat je až tehdy, když budete vědět termín, který vám vyhovuje, nebo počkáte, až v rozvrhu bude váš oblíbený instruktor. Instruktoři se průběžně přihlašují do rozvrhu, proto je dobré systém sledovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


8. Lekci umístěnou v rozvrhu můžete libovolně přesouvat více než 2 hodiny před začátkem lekce. Můžete měnit datum, čas i instruktora, nebo lekci přetáhnout zpět do volných lekcí (zrušení rezervace) a později lekci znovu naplánovat.  Pokud lekci zrušíte méně než 2 hodiny před začátkem lekce, propadá lekce bez náhrady.

Pokud potřebujete lekci přesunout na jiný den, přetáhněte lekci zpět do Volných lekcí, v kalendáři vyberte požadované datum a poté lekci opět přetáhněte do požadované hodiny k instruktorovi na zelené pole.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


9. Vaše rezervované lekce můžete sledovat také v Přehledu lekcí. Cca půl hodiny před začátkem lekce vám přijde na mobil SMS zpráva, kterou se budete prokazovat u instruktora. Nezapomeňte proto telefon. Pokud by SMS nepřišla, nebo jste zapomněli mobil, můžete se zastavit v pokladně lyžařské školy a bude vám vystaven duplikát s informacemi o lekci.

 

 

 

 

 

 


10. Váš profil můžete upravit v Editaci profilu.

11. Vytisknout daňový doklad k platbě a sledovat historii objednávek lze v Historie objednávek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


12. Jak bude výuka probíhat se dozvíte ZDE. 
V případě jakýchkoli nejasností volejte na +420 606 862 686, nebo pište na zimlet.rezervace@gmail.com.

Těšíme se na vás! :)

 

 

 

 

 

 

   

   

   

   Nápověda zima

   © 2020 Insion.cz

   ZIMLET Klíny, s.r.o
   ve Sport areálu Klíny
   Rašov 64, 436 01 Klíny

   Tel.: +420 606 862 686
   Email: zimlet.rezervacegmail.com

   Přihlášení: