CZ | DE | EN

NÁPOVĚDA - Proces nákupu a rezervace tábora

1. Po vyplnění krátkého registračního formuláře a potvrzení aktivačního linku v emailu budete přihlášeni do vašeho účtu.


2. Ve vašem účtu nejprve vyberete aktivitu Tábory (1) a poté variantu Dětské příměstské tábory (2). V hranaté závorce u aktivity je znázorněn počet lekcí, které jste již zakoupili a nerezervovali. Níže vidíte termíny a volná místa (zeleně), zda je na vašem preferovaném datu ještě místo.


3. Po přidání libovolného počtu míst na tábory se vám spočítá cena a máte možnost zaplatit buď platební kartou nebo bankovním převodem. U bankovního převodu trvá transakce pár hodin, proto vyčkejte na následující krok, až se vám zobrazí v nakoupených aktivitách obdélníčky.

Nově je přidána možnost VYSTAVIT FAKTURU NA ZAMĚSTNAVATELE. Tuto možnost zvolte v případě, že Vám tábor proplácí zaměstnavatel a vy pro něj potřebujete fakturu. Po vyplnění fakturační adresy a potvrzení vám na email přijde faktura, kterou odevzdáte zaměstnavateli a on ji proplatí. Pokud proplácí pouze část, zbylou částku posíláte na účet vy pod stejným variabilním symbolem. 


       4. Každý obdélníček je jedno místo na táboře, proto prosím přetáhněte všechny obdélníčky na požadovaný turnus, který si vyberete v liště. 
5. Po přetažení obdélníčku vám automaticky vyskočí okno, kde prosím vyplňte základní údaje dětí a vaše telefonní číslo. Pokud máte dvě děti, musíte vyplnit dvě okna.6. Po správném přetažení a vyplnění se vám zobrazí obdélníčky v požadovaném turnusu. Tímto vám již držíme místo na táboře, ale potřebujeme ještě další údaje.7. V horním menu v sekci Tábory prosím vyplňte přihlášky. Pokud je před jménem datum, máte své místo rezervované. 


8. Vyplňte prosím přihlášku ke všem dětem, které jste na tábor přihlásili.


9. Před táborem vás budeme ještě kontaktovat :)

TáboryNápověda rezervace táboru

© 2019 Insion.cz

ZIMLET Klíny, s.r.o
ve Sport areálu Klíny
Rašov 64, 436 01 Klíny

Tel.: +420 606 862 686
Email: zimlet.rezervacegmail.com

Přihlášení: