ZIPLINE KLÍNY

ZIPLINE KLÍNY

underline

ZIPLINE SINGLE

Cena: 950 CZK / (jízda/poukaz)

Lehce adrenalinová jízda na ZIPLINE pro jednu osobu. Minimální hmotnost osoby je 30 kg a maximální 130 kg. Cena zahrnuje zapůjčení sedáku, helmy a kladky s elektromotorem, jízdu na 2 úsecích zipline s délkou celkem 2,2 km a jízdu lanovkou zpět do areálu. Jízda na zipline je originální dárek k Vánocům nebo narozeninám. Stačí zakoupit dárkový poukaz a na email Vám přijde tolik voucherů s kódem a návodem pro obdarovaného, jak poukaz uplatnit, kolik si jich zaplatíte.

ZIPLINE TANDEM

Cena: 1450 CZK / (jízda/poukaz)

Jízda na ZIPLINE pro dospělého a dítě. Výška dítěte maximálně 140 cm a hmotnost max. 30 kg, celková hmotnost osob max. 130 kg. Cena zahrnuje zapůjčení sedáku, helmy a kladky s elektromotorem, jízdu na 2 úsecích zipline s délkou celkem 2,2 km a jízdu lanovkou zpět do areálu. Jízda na zipline je originální dárek k Vánocům nebo narozeninám. Stačí zakoupit dárkový poukaz a na email Vám přijde tolik voucherů s kódem a návodem pro obdarovaného, jak poukaz uplatnit, kolik si jich zaplatíte.


Koupit

© 2024 Insion.cz

ZIMLET Klíny, s.r.o
ve Sport areálu Klíny
Rašov 64, 436 01 Klíny

IČ 22802126, DIČ CZ22802126

Přihlášení:

Platební podmínky:

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.